Wampiiroja tiimi toetab:

Mis teema on

Kõik algas nii…

Wampiiroja Drift Team on hea näide sellest, kuidas mõnikord jõutakse hullumeelsest ideest ka teostuseni. Kuidas muidu seletada meie meeskonna ainsa sõitja autovalikut? Karel Piiroja soetas 2013. aasta sügisel hobiauto Audi S4 BiTurbo ja juba 2014. aastal alustas ta sellega driftimist Street-klassis. Teatavasti veerevad Audid tehasest välja esi- või nelikveolistena, kuid meie Audi S4 BiTurbo on kohandatud driftimiseks ja on seetõttu tagaveoline. Auto veoskeemi on võimalik muuta vastavalt vajadusele ja nelikveolisena on seda autot võimalik kohata lõppkiirusvõistlustel, kiirendusvõistlustel, ringraja üritustel, talvistel jääradadel jne. Meile teadaolevalt on (või vähemalt oli) Euroopas spetsiaalselt driftimiseks kohandatud Audisid nii vähe, et need saab kokku lugeda ühe käe sõrmedel.

Auto:

Meie Audi S4 BiTurbo veeres tehasest välja 1999. aastal 195kW (265 hj) ja 400Nm abil. Erinevate modifikatsioonide tulemusena on auto võimsus täna 394kW (529 hj) ja väändemoment 732Nm.

YouTube:

Lisaks alustasime 2018. aasta oktoobris aktiivset postitamist YouTube’is. Meie kanali videote põhitemaatika on autod, aga näeb ka meie ettevalmistusi ja käekäiku erinevatel võistlustel. Tegeleme ka tänavaautode ehituse ja hooldusega. Toome läbi huumoriprisma vaatajani reaalse elu valud ja võlud, ning samas leiab pea igaüks meie videotest ka midagi harivat ja kasulikku.

Loodetavasti meeldib teile meie unikaalne võistlusauto ja hoiate meie tegemistel silma peal. 🙂

Sotsiaalmeedia:

Viimane video: